KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396520
nr 1539 6520
Oidentifierad konstnär. Hus. Monogramsignerad AMT 2002. Olja på pannå, oramad, 23x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:04:29
8/5 18:58:47
Lis Husberg (f. 1920)